HR menedzser

HR menedzsert keresünk!

A Magyar Természettudományi Múzeum - Budapest a Főigazgató közvetlen munkatársaként HR menedzsert keres határozatlan idejű, napi 8 órás munkaviszony keretében. Az új munkatárs feladata a HR folyamatok kialakításának támogatása és megszilárdítása, a belső szabályozással való összhangba hozatala és a munkatársi kohézió és elkötelezettség növelése.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

  • A HR folyamatok megtervezése a belépéstől, az értékelésen, utánpótlásnevelésen és képzésen át a kilépésig.
  • Aktív részvétel az intézményi statisztikák, elemzések készítésében.
  • Aktívan részt vesz a toborzási kampányokban, kiválasztja a toborzási csatornákat.
  • Támogatja a döntéshozatalt a jelöltekkel kapcsolatban. Koordinálja az új kollégák integrálását és orientációját. Fejleszti a toborzás-kiválasztás folyamatát, a vezetéssel összhangban megtervezi az onboarding folyamatot.
  • Teljesítménymenedzsment rendszer kidolgozása, működtetése.
  • A döntéselőkészítést és a stratégia megvalósulását támogató kimutatásokat készít, és javaslatokat fogalmaz meg a létszám és a szervezet fejlesztése tekintetében.
  • Közreműködés a múzeumi létszám, bértömeg és személyi jellegű ráfordításokhoz kapcsolódó humánerőforrás menedzselési feladataiban.

A munkavégzés helye:

 1088 Budapest, Baross utca 13.

Pályázati feltételek:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (HR).
  • Legalább 1 év HR területen szerzett releváns szakmai tapasztalat.
  • Önálló munkavégzés.
  • Rendszerszemlélet és precizitás.
  • Kezdeményezőkészség és határozottság.
  • Magyar állampolgárság,
  • Cselekvőképesség,
  • Büntetlen előélet,
  • Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások),
  • Három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány benyújtása legkésőbb az álláshely betöltéséig.

Elvárt kompetenciák:

  • Önálló, minőségi, hatékony munkavégzés
  • Megbízhatóság, precizitás, pontosság,
  • Rendszerszemlélet,
  • Logikus, elemző gondolkodás,
  • Jó kommunikációs és együttműködési képesség,
  • Konfliktuskezelés,
  • Határozottság.

Előnyt jelentő kompetenciák:

  • Kira rendszer ismerete, aktív felhasználói tapasztalat.

A pályázat részeként benyújtandó iratok és igazolások:

  • szakmai önéletrajz fizetési igény megjelölésével,
  • hozzájáruló nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagot az elbírálásban résztvevők megismerhetik.
  • motivációs levél, amelyben a jelölt kifejti, hogy a felhívás mely eleme keltette fel az érdeklődését és hogyan illeszkedik a pozíció betöltése karrierjébe.

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2021. október 22.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Buzár Ágota általános főigazgató-helyettes nyújt, a 06 30 202 5510-as telefonszámon.

A pályázatok benyújtásának módja:

•         Elektronikus úton az allas@nhmus.hu e-mail címen keresztül

A pályázat elbírálásának módja, határideje: A beérkező pályázatok közül 3 körben válogatunk:

  • Az első körben a kiírásban való megfelelőség szerint kiválasztjuk azokat a jelölteket, akiknek próbafeladatsort küldünk.
  • A második körben kiválasztjuk azokat a jelölteket a próbafeladatok alapján, akiket személyes találkozóra hívunk.
  • A harmadik körben a kiválasztott jelöltekkel szakmai kompetenciát felmérő interjút készítünk. Ezek várható ideje: 2021. október 29.

A munkáltatóval kapcsolatban további információt a www.nhmus.hu honlapon szerezhet.